Dietetyk

Katarzyna PietkunMgr Katarzyna Pietkun - dietetyk, doktorantka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Studentka V roku medycyny. Absolwentka staży naukowych i klinicznych w jednostkach Uniwersyteckich w USA i w Niemczech.

Od 6 lat zajmuje sie zawodowo a także dydaktycznie kształcąc studentów kierunku dietetyka, fizjoterapia i pielęgniarstwo, zagadnieniami dotyczącymi prawidłowego żywienia, szczególnie w zakresie redukcji otyłości i programowania prawidłowej i zbilansowanej diety u osób z nadwagą.

Mgr Pietkun dodatkowo posiadając doświadczenie w zakresie żywienia klinicznego, udziela porad dotyczących prawidłowej diety oraz prowadzi systemowe programy żywienia dla osób przewlekle chorych w tym w zakresie chorób dotyczących układu krążenia, schorzeń metabolicznych i o podłożu autoimmunologicznym.

Mgr Pietkun posiada także doświadczenie w pracy dotyczącej terapii zaburzeń żywienia i korekcji nieprawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci i młodzieży.

Copyright © 2019 USG Joanna Drewa - Urolog Bydgoszcz, Onkologia Bydgoszcz, USG szyi, dziecka, brzucha . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: 4DON STUDIO